مقالات

تست شخصیت شناسی 6 سوالی

1

تست شخصیت شناسی 6 سوالی

آزمونی که شخصیت شما را مشخص می‌کند در صورتی که مایل به شرکت در تست معتر خودشناسی روی لینک بالا کلیک کنید
تست‌های روانشناسی یکی از هزاران راه شناخت اسرار درونی انسان‌هاست تا بتوانیم ناخودآگاه خود را محک بزنیم.

بسیاری از افراد به دنبال شناخت شخصیت درونی و آگاهی از درون خود هستند؛ جالب است بدانید که با روش‌هایی مختلف می‌توان به این موضوع پی برد که یکی از آنها تست روانشناسی است.

به 6 سوال زیر به دقت فکر کنید و خودتان را واقعاً در موقعیت‌های گفته شده در نظر بگیرید.

1- خود را در یک کشتی تصوّر کنید که در حال غرق شدن است؛ شما خود را به آب می‌اندازید و با شناکردن خود را به یک قایق نجات می‌رسانید و از آن بالا می‌روید. چند نفر دیگر را در آن قایق نجات همراه خود می‌بینید؟

2- خود را به ساحل می‌رسانید و بیابان وسیعی را در مقابل خود می‌بینید؛ چند وسیله شخصی و مقداری خوراکی بر می‌دارید و در جستجوی نجات، راه بیابان را در پیش می‌گیرید، چند جفت کفش برمی‌دارید؟

3- پس از یک راه‌پیمایی طولانی و سخت، از یک تپه شنی بالا می‌روید و با خوشحالی شهری را در دوردست می‌بینید همچنین متوجه می‌شوید که در فاصله‌ای نه چندان دور در سمت راست شما کلبه‌ای وجود دارد، آیا ابتدا به آنجا می‌روید و برای مدتی کوتاه، یا هر چقدر که می‌خواهید استراحت می‌کنید و یا آن که آن را نادیده گرفته به راهتان به سوی شهر ادامه می‌دهید؟

4- پس از ورود به شهر، قصری توجه شما را به خود جلب می‌کند و تصمیم می‌گیرید که وارد آن شوید، پس از عبور از دروازه‌ها، خود را در یک راهروی طولانی می‌یابید که 2 زن و مرد در آنجا هستند، این زن و مرد در ذهن شما چه شکلی هستند؟ و چه ویژگی‌ها و خصوصیاتی را برایتان مجسم می‌کنند؟

5- از آن اتاق خارج می‌شوید و از یک پلکان مارپیچی پایین می‌روید، تاریک و سایه‌دار است، با مشعل‌هایی بر روی دیوار که به طور نوبتی روشن و خاموش می‌شوند، همین طور که پائین می‌روید، ناگهان یک زن (اگر شما مرد هستید) و یا یک شوالیه (اگر شما زن هستید) از کنارتان عبور می‌کند. شما فقط برای یک لحظه صورتش را می‌بینید و این تصویر، یک نفر که می‌شناسید را به یادتان می‌آورد. او چه کسی است؟

6- پلّه‌ها شما را به اتاق پذیرایی می‌رساند و شما میز بسیار بزرگی با یک لیوان در وسط آن می‌بینید، به لیوان نگاه کنید؛ چقدر آن پر از مایعات است؟


تفسیر تست:

1- تعداد دوستان واقعی که دارید.

2- تعداد زوج‌هایی که در نظرتان خوشبخت هستند.

3- اصول اخلاقی شما در کار، اگر ادامه دادید وجدان اخلاقی بالایی دارید.

4- آنچه تصوّر کرده‌اید آن چیزی است که به نظر شما یک زوج ایده‌آل باید آن گونه باشند.

5- این همان شخصی است که تا پایان عمر، ذهنتان درگیر اوست.

6- میزان پر بودن لیوان، نشانگر این است که شما در یک رابطه دوستی چقدر از خودتان مایه می‌گذارید.

 

منبع: yjc

این صفحه را به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران